Coaching & Treningi Transformacji 
Emilia Ślimko

Jestem trenerką Transformacji. Towarzyszę osobom i zespołom w procesie zmiany, czyli przemianie wewnętrznych blokad na drodze do pełniejszego odczuwania oraz odkrywania możliwości w życiu. Jestem przekonana, że zmiana w nas zachodzi w relacji ze światem i wyzwaniami, jakie przed nami stawia. Nowe możliwości pojawiają się dzięki naszemu rozwojowi emocjonalnemu, inicjacji w dorosłość, przyjęciu postawy odpowiedzialności oraz umiejętności życia w relacjach. 

 

W pracy z osobami specjalizuję się w pracy z emocjami i relacjami, prowadzę coaching możliwości (Possibility Coaching)
oraz treningi uważności (mindfulness). Łączę metody tradycji psychologiczno - coachingowej Possibility Management, techniki mindfulness, elementy psychoterapii krótkoterminowej.

 

Niezwykle bliska mi jest idea rozwoju integrującego potrzeby człowieka z jego rolą w ekosystemie Ziemi. Dlatego też łączę w swojej pracy rozwój osobisty oraz głęboką ekologię. Pracuję z grupami, organizacjami i biznesem na rzecz zmiany sposobów funkcjonowania i działania w stronę nowych zrównoważonych modeli kultury i współpracy. Specjalizuje się w środowiskowej i społecznej problematyce związanej ze zmianami klimatu, zanieczyszczeniem powietrza, zrównoważonym rozwojem, sprawiedliwą transformacją, głęboką adaptacją do kryzysu klimatycznego. Prowadzę treningi, warsztaty oraz mentoring. 

 

Jakości, których używam w pracy to: Transformacja, Połączenie, Bycie w Mocy, Odwaga, Akceptacja.

 

Jestem absolwentką m.in. studiów magisterskich psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, kursu nauczycielskiego Mindfulness (MBLC) i Kursu Compassion (Mindfulness Association UK), Holistycznej Szkoły Trenerów, podyplomowych studiów społecznej odpowiedzialności biznesu, kursu Integratywnej Systemowej Psychoterapii Krótkoterminowej, studiów magisterskich antropologii kulturowej. Stale rozwijam swoje umiejętności trenerskie i coachingowe w tradycji Possibility Management.
Jestem współzałożycielką Fundacji Otwarty Plan, Osady Możliwości oraz towarzyszę w rozwoju różnych inicjatyw
społeczno-ekologicznych.

Emilia Ślimko

2018 © All Rights Reserved - sfera wzrostu i możliwości

 

Coaching & Treningi Transformacji
Emilia Ślimko

 

e: emiliaslimko@gmail.com

t: +48 601284099
Wrocław

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

2020 © Coaching & Treningi Transformacji - Emilia Ślimko / design 2dl