Sesje & Treningi Transformacji 
Emilia Ślimko

Jeśli doświadczasz: kryzysu, trudnych emocji, wewnętrznego chaosu, depresji, załamania, frustracji, blokad w odczuwaniu i działaniu, żyjesz w lęku, to zapraszam Cię na sesje indywidualne.

 

Pracujemy z tym, co jest dla Ciebie największą przeszkodą, problemem, trudnością, tak by uwolnione emocje stały się następnie dla Ciebie źródłem energii i informacji.

 

Specjalizuję się w pracy z emocjami i relacjami oraz prowadzę Coaching Możliwości (Possibility Coaching). Łączę metody tradycji psychologiczno - coachingowej Possibility Management, techniki uważności (mindfulness) i współczucia (compassion), elementy psychoterapii krótkoterminowej, Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ), Porozumienia bez Przemocy (NVC), terapii ACT oraz podejścia systemowego. 

 

Oferta:

 

  • Praca z emocjami - 150 zł/75 min.
     

Rozpuszczanie blokad w odczuwaniu, uwalnianie emocji, dopełnianie i zamykanie starych emocji, uwalnianie traum, praca z wewnętrznym krytykiem, praca z zadręczającym umysłem, wychodzenie z depresji i załamania, praca ze stanami lękowymi, rozwój uważności i życzliwości do siebie, korzystanie z energii i informacji emocji w tu i teraz, powrót do ciała.

 

Minimum 5 regularnych sesji. 

 

  • Relacje z innymi - sesje indywidualne/dla par - 150/200 zł/75 min. 
     

Trudności w komunikacji, wyrażanie potrzeb, rozwiązywanie konfliktów, negocjowanie bliskości, wychodzenie z trójkąta dramatycznego (ofiara, oprawca, ratownik), tworzenie nie-zwykłych relacji.

 

Pojedyncze lub regularne sesje.

 

  • Proces uwolnienia emocji/uzdrowienia - 300 zł/90 min. 

 

Jednorazowa sesja uwolnienia starych emocji z przeszłości oraz zmiany podjętych wówczas nieświadomych i świadomych decyzji. 

 

  • Coaching Możliwości - 250 zł/75 min.
     

Poszukiwanie sensu, zmiana kursu życia i pracy, korzystanie z własnego potencjału, zarządzanie emocjami, życie swoim powołaniem, nowe możliwości w relacjach i współpracy z innymi, nowe mapy myślowe.

 

 

Sesje prowadzę on-line i/lub stacjonarnie w gabinecie we Wrocławiu. Przed rozpoczęciem spotkań odbywamy 30-minutową darmową rozmowę wstępną, w której ustalamy tematy nad którymi chcesz pracować. 
 

 

Serdecznie zapraszam Cię do poprawy jakości Twojego Życia!

 

Sesje terapeutyczne i coachingowe

14 października 2020